YouTube
Sarmat
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
PL DE

Witamy serdecznie

Jesteśmy przekonani, że w naszym agroturystycznym gospodarstwie znajdziecie Państwo wspaniałe miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Szybkie linki

Oferta

Odwiedzin: 591903


Dinozaur

Agroturystyka w Krasiejowie - przyjedź do nas

Każdy z nas zasługuje od czasu do czasu na chwilę relaksu i upragnionego wypoczynku. W natłoku spraw do załatwienia, życia w biegu, pracy i pośpiechu, nie możemy zapominać jak ważne jest zachowanie odpowiedniego balansu i naładowanie baterii do dalszego działania. Nie zawsze muszą to być od razu długie ani dalekie wczasy za granicą. Coraz popularniejsze i bardziej doceniane są weekendowe lub kilkudniowe wypady po Polsce i docenianie uroków naszego pięknego kraju.

Gospodarstwo agroturystyczne – gwarancja przytulności i spokoju

Zamiast zimnych i bezosobowych, ogromnych hotelów, polecamy zatrzymać się i wybrać na nocleg raczej kameralne miejsca typu dworki, gospodarstwa agroturystyczne, pokoje do wynajęcia. Zdecydowaną zaletą takich miejsc jest brak tłumów i hałasu, bliskość natury oraz sielska, iście rodzinna atmosfera. Często istnieje możliwość zamówienia domowych, regionalnych posiłków, skosztowania tutejszych specjałów, świeżych owoców, warzyw, serów, czy wędlin, a także zakupienia i zabrania ze sobą do domu lokalnych produktów typu miody, soki, czy wina. Gospodarstwa agroturystyczne położone są na ogół w malowniczej okolicy, w bliskości lasów i jezior. Można oddychać tam czystym powietrzem, spędzać czas na łonie natury. Dodatkowym atutem może być możliwość bliskiego obcowanie ze zwierzętami, podpatrzenia gospodarskiego życia. Pobyt w wiejskim otoczeniu pomaga nabrać dystansu do trudów codziennego, szybkiego życia w mieście, poukładać sobie w głowie ważne sprawy i ustalić priorytety.

Dworek Sarmata w Krasiejowie – wymarzone miejsce na rodzinny wypoczynek

Jednym z miejsc, w którym zaznamy sielskiego spokoju i wyciszenia się, jest leżący w województwie opolskim, dokładniej w Krasiejowie Dworek Sarmata. To wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, par, osób starszych, a także dla singli – dla każdego, kto pragnie kilku dni odcięcia się od rzeczywistości. Położony w otoczeniu lasów i rzeki, zachwyca swoim pięknem o każdej porze roku – śpiewem ptaków, pięknymi widokami, bliskością dzikich zwierząt. Obiekt dysponuje jedenastoma komfortowo wyposażonymi, klimatycznymi pokojami o urokliwych nazwach i wyjątkowym wystroju. Goście mogą dodatkowo korzystać z kuchni, jadalni, świetlicy, oczka wodnego, zagajnika, wieży widokowej, szałasu z paleniskiem i wędzarni.

Jak można spędzać czas w dworku Sarmata i najbliższej okolicy oraz co warto ze sobą zabrać?

Na turystów i wczasowiczów czeka wiele wspaniałych i wyjątkowych atrakcji, a wśród nich zdecydowanie warto wymienić:
  • Jura Park Krasiejów – wspaniałe miejsce dla wszystkich małych i większych fanów dinozaurów, które przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet i z zagranicy.
  • Jezioro Turawa i rzeka Panew – zachęcające do plażowania i ochłodzenia się szczególnie w upalne dni.
  • okoliczne lasy – wymarzone do spacerów, wędrówek, grzybobrania i obserwacji ptaków oraz dzikich zwierząt.

To idealne miejsce do relaksu, czytania, wspólnego grillowania i biesiadowania. Wybierając się na taki pozornie niewymagający wielkich przygotowań i planów urlop, nie możemy zapomnieć o zabraniu ważnych i potrzebnych rzeczy, które mogą nam się przydać. Przede wszystkim podczas pakowania walizki oprócz standardowych ubrań i bielizny, warto dorzucić nieprzemakalną odzież typu soft shell – kurtka damska, męska, czy dziecięca wykonana z tego materiału świetnie sprawdzi się na wspólne wypady i spacery nawet przy niezbyt sprzyjającej pogodzie. A co powiecie na sprzęt wędkarski, albo matę do jogi? Talia kart albo zestaw gier planszowych to także zawsze sprawdzona opcja na spokojny, a zarazem wesoły wieczór we wspólnym gronie.


© Dworek Sarmata