YouTube
Sarmat
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
File1
PL DE

Witamy serdecznie

Jesteśmy przekonani, że w naszym agroturystycznym gospodarstwie znajdziecie Państwo wspaniałe miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szybkie linki

Oferta

Odwiedzin: 591903

O nas

Dworek Sarmata znajduje się w miejscowości Krasiejów należącej do gminy Ozimek w województwie Opolskim. Wyróżnia go piękna lokalizacja wśród lasów oraz rzeki Mała Panew. Dworek oferuje niepowtarzalną atmosferę wśród dni przepełnionych śpiewem ptaków. Charakteryzuje go malowniczy krajobraz o każdej porze roku. W pobliżu znajduje się jezioro Turawa które może stać się miejscem do medytacji oraz na długie niezapomniane spacery. Jedyną a zarazem największą atrakcją w regionie oraz w Polsce jest Jura Park, który przyciąga turystów z kraju oraz zagranicy. Posiada niesamowite rekonstrukcje największych prehistorycznych gadów oraz unikalną jurajską scenerię.

Obiekt posiada jedenaście miejsc noclegowych. Nie znajdą tu Państwo dwóch takich samych pokoi. Każdy z nich różni się od siebie kolorami ścian, nowoczesnymi meblami i niepowtarzalnym klimatem. Nasi goście często odnajdują u nas swoje wymarzone miejsce na wypoczynek oraz wiele czekających tu na nich atrakcji.

Dworek zawiera szeroki wybór pokoi zaczynając od jednoosobowych, poprzez dwu i trzyosobowe a skończywszy na czteroosobowym. Pokoje posiadają swoje magiczne nazwy jak : Zachód Słońca(4os),
Wschód Słońca(3os.),
Las(2os.),
Cynamonowy(1os.),
Ogrodowy(1os.).
Każdy z tych pokoi jest w pełni wyposażony w łazienkę, 2 ręczniki duży i mały, TV oraz radio.

Do dyspozycji gości jest również kuchnia z jadalnią oraz świetlica. Na terenie "Dworka" znajduje się oczko wodne oraz zagajnik. Zachęcamy także do korzystania z wieży widokowej, szałasu z paleniskiem oraz domowej wędzarni.

REGULAMIN POBYTU GOŚCI
W AGROTURYSTYCE „DWOREK SARMATA”

§ 1

1. Pokój gościnny wynajmowany jest do użytku Gości na doby.
2. Na potrzeby wynajmu doba rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie11.00 dnia następnego.
3. Gość może korzystać bez dodatkowej opłaty z pokoju w godzinach wcześniejszych, jeżeli pokój jest wolny.
4. Gość ma prawo pozostawienia swojego bagażu lub sprzętu turystycznego w miejscu wskazanym przez gospodarza, do końca ostatniego dnia pobytu, bez dodatkowej opłaty.

§ 2

1. Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którym jest dokonanie przedpłaty przez Gościa w wysokości 30% wartości całości zamówienia. Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu.
2. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego równoznaczne jest z akceptacją regulaminu przez Gościa.
3. Życzenie przedłużenia pobytu Gość powinien złożyć najpóźniej na dzień przed upływem terminu najmu. Pod warunkiem ze pokój nie został wynajęty innemu gościowi.

§ 3

1. Gość powinien używać pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem, to znaczy dla własnych potrzeb zamieszkania i wypoczynku.
2. W godzinach 22.00 do 7.00 w pokojach należy zachować ciszę.
3. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających gościa jest zabronione, chyba że gość uzgodni tę kwestię z gospodarzem.

§ 4

1. W trakcie pobytu sprzątanie pokoju odbywa się samodzielnie przez Gościa. Środki do sprzątnięcia pokoju udostępnia gospodarz.
2. Trzymanie zwierząt domowych w kwaterze bez uzgodnienia z gospodarzem jest zabronione.

§ 5

1. Gospodarz odpowiada za rzeczy wniesione do pokoju, lub pozostawione w innym, przeznaczonym do tego miejscu, jeżeli szkoda w tych rzeczach nastąpiła z jego winy.
2. Gospodarz wyznacza miejsce postoju środka transportu Gościa, lecz nie odpowiada za jego uszkodzenie lub utratę. Gospodarz nie ponosi również odpowiedzialności za rzeczy wartościowe i pieniądze pozostawione w apartamentach.
3. Gość powinien powiadomić gospodarzy o wystąpieniu szkody w pokoju (posesji)lub o jej stwierdzeniu.
4. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia
pokoju i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. dzieci)

§ 6

1. Ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji, i związane z tym bezpieczeństwo pożarowe, bez uzgodnienia z Gospodarzem można używać jedynie tych odbiorników prądu, które znajdują się na wyposażeniu pokoju.
2. Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do pokoju, który powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.
3. Opłata za zamówiony ,lecz nie wykorzystany posiłek nie jest zwracana.
4. Osoby odwiedzające Gości zobowiązane są opuścić posesję do godziny 22.00
5. Na terenie Agroturystyki obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych, za wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych.
6. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie gospodarze mają prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
7. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.

REGULAMIN REZERWACJI POKOI W AGROTURYSTYCE
„DWOREK SARMATA” W KRASIEJOWIE

Rezerwacji pokoi w agroturystyce dokonujemy telefonicznie pod nr. tel lub +48 oraz drogą mailową na adres: [email protected]
Rezerwacja winna być potwierdzona wpłatą opłaty rezerwacyjnej w wysokości 30 % całości świadczenia na konto: 10 1020 3668 0000 5102 0086 3720.
Termin wpłaty opłaty rezerwacyjnej ustala gospodarz. Pozostałą część należności za pobyt należy uregulować po przyjeździe dokonując zameldowania.
Zwrot opłaty rezerwacyjnej możliwy jest do 20 dni przed terminem przyjazdu w całości, do 10 dni w wysokości 50%.W późniejszym terminie wpłacona opłata rezerwacyjna przepada.

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU!

© Dworek Sarmata